ŠKOLÍCÍ CENTRUM & KONÍRNA

Historie

Historie areálu, ve kterém se nachází Školící centrum a Konírna, sahá do roku 1870. Celý areál sloužil od svého založení jako hospodářská usedlost. Bohužel se o ni nikdy moc nepečovalo. Když jsme se rozhodli tento areál zrekonstruovat, tak se v něm nacházelo jen pár polozborcených obvodových zdí. Po několikaletém rekonstruování jsme ho v roce 2014 slavnostně znovuotevřeli a dnes se v něm nachází Školící centrum a Konírna.

Školící centrum

Budova Školícího centra je výrazným prvkem areálu v Předlicích. Výraznost je dána zejména tvarem střechy, která má tvar pilových zubů. Kromě atypického tvaru střechy je na budově Školícího centra zajímavé i to, že se jedná o dvoupatrovou dřevostavbu.

Budova Školícího centra je moderně vybavena i zevnitř. K dispozici jsou v učebnách veškeré pomůcky, které by mohly být potřeba ke kvalitnímu školení či workshopu. Konkrétně se jedná o projektor a plátno, tabule a wi-fi připojení. Pokud by se školení či workshop konal delší dobu, jsme schopni zajistit catering dle Vašich požadavků.

 

4

UČEBNY

100+

ŠKOLENÍ

450+

PROŠKOLENÝCH

Konírna

Druhou budovou v areálu v Předlicích je Konírna. Název je odvozen od stáje, která zde dříve stála. V současné době slouží Konírna jako prostor pro pořádání společenských akcí, jako jsou firemní večírky, svatby, výstavy, předváděcí akce či školení pro větší počet osob.

Kromě přípravy prostoru jsme schopni zajistit catering dle Vašich přání.

 

15+

SVATEB

458 m²

PLOCHY

10+

VÝSTAV

Sociální sítě

Nezapomeňte nás sledovat i na sociálních sítích, aby Vám nic neuniklo.

Adresa

náměstí Prokopa Velikého 466/12b
Předlice, 400 01 Ústí nad Labem

Kontakt

JACER - CZ, a.s.
IČ: 25410105
DIČ: CZ25410105

© Copyright 2017 jacer.cz

Při poskytování služeb nám pomáhají cookies. Používáním webu s tím vyjadřujete souhlas. Více informací

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.

Zavřít