O NÁS

Naše hodnoty

KVALITA

Vysoká kvalita našich výrobků je pro nás důležitá, proto je rozsah naší činnosti od lesnických služeb až po stavbu dřevostaveb. Díky tomu dokážeme kontrolovat a garantovat kvalitu naší práce od A do Z.

OTEVŘENOST

Transparentnost je důležitou součástí naší firemní kultury. Přestože jsme docela velká firma, může kdokoliv napsat vedení společnosti či vedoucím středisek. Na veškeré dotazy se snažíme reagovat co nejrychleji.

UDRŽITELNOST

Les nevyroste ze dne na den. Proto  se staráme o naše lesy, aby i budoucí generace mohly využívat dary lesa. Zároveň při zpracovávání dřeva dbáme na využitelnost zbytkového materiálu.

Historie

1990

Prvopočátek společnosti JACER – CZ, a.s. se datuje k roku 1990. V tomto roce jsme začínali s živnostenským listem a zabývali se lesnickou činností (pěstování lesa a těžbou dřeva).

1992

Rok 1992 byl pro nás velmi důležitý, neboť jsme změnili právní formu společnosti na společnost s ručením omezeným. Ke změně právní formy nás motivovalo rozšíření naší činnosti o vlastní pilnici a výrobu palet a obalů.

1999

Nejdůležitějším rokem pro nás byl rok 1999, ve kterém jsme opět změnili právní formu. Tentokrát jsme se stali akciovou společností. Díky této změně jsme mohli začít ve větším množství rozšiřovat naši činnost. Konkrétně se naše činnost rozšířila o prodej palivového dřeva a vlastní středisko autodopravy. Zároveň jsme začali dodávat dřevařský materiál i za hranice České republiky.

2014

V rámci rozšiřování činností jsme v roce 2014 slavnostně otevřeli zrekonstruovaný areál v Předlicích v Ústí nad Labem. V areálu se nachází multifunkční prostor Konírna a Školící centrum, ve které se konají různé společenské akce, svatby a workshopy.

2015

Na základě našich mnohaletých zkušeností se zpracováváním dřeva jsme se rozhodli v roce 2015 otevřít první pobočku RÁJ DŘEVA v Ústí nad Labem. Celá myšlenka této sítě prodejen je postavena na snaze poskytovat koncovým zákazníkům kvalitní dřevařský materiál.

2017

Nejnovější činností, kterou se zabýváme, jsou DŘEVOSTAVBY, které jsme začali stavět v roce 2017. Ke stavbě dřevostaveb nás inspirovalo Školící centrum, které je dřevostavbou.

Certifikace

Sociální sítě

Nezapomeňte nás sledovat i na sociálních sítích, aby Vám nic neuniklo.

Adresa

náměstí Prokopa Velikého 466/12b
Předlice, 400 01 Ústí nad Labem

Kontakt

JACER - CZ, a.s.
IČ: 25410105
DIČ: CZ25410105

© Copyright 2017 jacer.cz

Při poskytování služeb nám pomáhají cookies. Používáním webu s tím vyjadřujete souhlas. Více informací

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.

Zavřít