LESNICKÉ SLUŽBY

Tradice

Lesnickými službami se zabýváme od samotného začátku naší společnosti. Díky mnohaletým zkušenostem jsme se stali zkušenými lesníky. V rámci péče o les jsme schopni majitelům lesů a lesnickým firmám nabídnout naše služby v oblasti pěstební činnosti (zalesnění, ošetřování lesa, výchova porostů) a těžební činnosti (probírky, těžba, výkup kulatiny a obchod s kulatinou).

Co umíme

Zalesnění

Chcete zalesnit pozemek? Díky mnohaletým zkušenostem jsme schopni zvolit vhodnou dřevinu pro Váš pozemek. Zároveň nemusíte mít obavy z byrokracie spojené s výsadbou nového lesa. My to za Vás zařídíme. Vy si jen budete užívat pohled na rostoucí les na Vašem pozemku.

Výchova porostu

Péče o les je velmi náročná práce. Pokud to nezvládáte, nezoufejte. Náš odborný personál se postará o Váš les. V rámci výchovy porostu se snažíme zvýšit jakost i objem produkce dřeva, zlepšit zdravotní stav lesa (odstraňování napadených stromů), zvýšit kvalitu stromů (rozvětvování či tvarování) a tak i jejich odolnost.

Probírky

Pokud chcete maximalizovat výtěžnost lesa, doporučujeme dělat pravidelně probírky. Probírka je výchovný zásah v předmýtním věku. Díky této činnosti dochází k odstraňování nežádoucích stromů, které nesplňují požadované parametry. Díky této činnosti dochází k odstraňování nežádoucích stromů, které překáží těm nejlepším stromům v lese.

Těžba

Les je složitým ekosystémem, proto je nutné k těžbě dřeva přistupovat obezřetně a dodržovat všechny platné předpisy, které jsou vydávány státními institucemi. Kromě složitosti předpisů je i samotná těžba velmi náročným procesem. Pokud hledáte spolehlivého partnera, který se dokáže postarat o těžbu dřeva, neváhejte se na nás obrátit.

Výkup kulatiny

Provedli jste těžbu dřeva a teď hledáte ideální způsob, jak dostat vytěženou kulatinu z lesa? V tom případě neváhejte a ozvěte se nám. Díky vlastní technice, dlouholetým zkušenostem a zkušenému personálu dokážeme odvézt kulatinu i z toho nejsložitějšího terénu.

Obchod s kulatinou

S lesnickými službami je spojen i obchod s kulatinou. Kulatinu od Vás umíme jak vykoupit, tak Vám ji i prodat za nejlepších aktuálních podmínek na trhu.

Lesní technika

V rámci lesních služeb nabízíme k dispozici i část našeho vozového parku. Konkrétně se jedná o harvestory a vyvážecí soupravy. Nabízíme 2 uzly – probírkový (malý) a střední.

Probírkový uzel (malý uzel)

 • Harvestor NEUSON 9002 (úřez hlavice 40 cm)
 • Vyvážečka VIMEK 610

 

Střední uzel

 • Harvestor LOGSET 8H (úřez hlavice 65 cm)
 • Vyvážečka LOGSET 4F

Technika

Kvalitní technika je základní předpoklad pro kvalitně odvedenou práci. Tímto jednoduchým pravidlem se naše společnost řídí, proto dbáme na kvalitní techniku, se kterou pracujeme. V současné době je náš vozový park složen z 2 vyvážecích souprav, 2 harvestorů, 6 odvozních souprav a komplexní čety s navijákem, hydraulickou rukou a vyvážecím vlekem.

2

HARVESTORY

2

VYVÁŽECÍ SOUPRAVY

6

ODVOZNÍCH SOUPRAV

Napište nám

Kontakt

Máte dotaz? Nebojte se na nás obrátit. Dotaz můžete poslat přímo kompetentní osobě nebo nám můžete dotaz poslat skrz formulář.

 • Lesnické služby
  • Josef Jarkovský st.
  • +420 603 209 321
  • josef.jarkovsky@jacer.cz

Vaše jméno (vyžadováno)

Váš e-mail (vyžadováno)

Předmět

Vaše zpráva

Souhlasím se zpracováním osobních údajů.

Sociální sítě

Nezapomeňte nás sledovat i na sociálních sítích, aby Vám nic neuniklo.

Adresa

náměstí Prokopa Velikého 466/12b
Předlice, 400 01 Ústí nad Labem

Kontakt

JACER - CZ, a.s.
IČ: 25410105
DIČ: CZ25410105

© Copyright 2017 jacer.cz

Při poskytování služeb nám pomáhají cookies. Používáním webu s tím vyjadřujete souhlas. Více informací

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.

Zavřít