KARIÉRA

DĚLNÍK VE DŘEVOVÝROBĚ - Duchcov / Blatno u Loun

Do našeho týmu hledáme kolegu/kolegyni na pozici:

Dělník ve dřevovýrobě

Náplň práce:
· Manuální výroba dřevo-obalového materiálu – bedny, palety
· Práce na polo-automatizovaném pracovišti ve výrobě – obsluha robotů
· Práce na automatizované lince CAPE
· Obsluha VZV

Požadujeme:
· Praxi ve výrobním odvětví
· Selský rozum
· Trestní bezúhonnost

Nabízíme:
· Práci na HPP/DPP
· Možnost zajímavého výdělku – práce hodinová, úkolová
· Možnost karierního růstu

V případě zájmu o uvedenou pozici zašlete Vás životopis na daniel.janda@jacer.cz

Napište nám

Kontakt

Máte dotaz? Nebojte se na nás obrátit. Dotaz můžete poslat přímo kompetentní osobě nebo nám můžete dotaz zaslat poslat kontaktním formulářem.

  • info@jacer.cz

Vaše jméno (vyžadováno)

Váš e-mail (vyžadováno)

Předmět

Vaše zpráva

Souhlasím se zpracováním osobních údajů.

Sociální sítě

Nezapomeňte nás sledovat i na sociálních sítích, aby Vám nic neuniklo.

Adresa

náměstí Prokopa Velikého 466/12b
Předlice, 400 01 Ústí nad Labem

Kontakt

JACER - CZ, a.s.
IČ: 25410105
DIČ: CZ25410105