DŘEVOVÝROBA

Vlastní výroba

 

Dřevovýrobou se zabýváme od roku 1992. Veškeré zpracovávané dřevo pochází z českých lesů a je zpracováváno na našich pilnicích. Díky tomu dokážeme v celém procesu výroby kontrolovat kvalitu a vyrábět stavební řezivo dle Vašich požadavků. Kromě výroby na základě Vašich požadavků jsme schopni stavební řezivo tepelně ošetřit a označit požadovanými údaji (symbol, kód země, kód výrobce/poskytovatel ošetření, kód ošetření).

4

VÝROBNÍ ZÁVODY

 

85 000 m²

VÝROBNÍ PLOCHY

4

ROBOTIZOVANÁ PRACOVIŠTĚ

Palety

Palety slouží primárně k přepravě zboží. Proto je kladen velký důraz na jejich kvalitu a odvětví, ve kterém se použijí. Díky vlastní výrobě jsme schopni vyrobit atypické, hranolové, jednorázové, CP, celoplošné a USA palety.

 

Atypické palety

Nevyhovují Vám standardní palety svými rozměry či ostatními vlastnostmi? V tom případě pro Vás máme řešení. Na vlastní pilnici Vám vyrobíme palety podle Vašich představ a účelu použití. Budete si moci zvolit rozměry palety, rozestupy desek na víku, spojovací materiál, druh dřeva, nosnost či skosení hran.

Hranolové palety

Hledáte palety, které vynikají vysokou pevnosti a nosností? V tom případě byste měli sáhnout po hranolových paletách. Ty jsou specifické tím, že jsou celé hranoly nosným prvkem. Zároveň se jedná o tzv. palety dvoucestné, tj. manipulace s paletami s VZV je jen pouze možná z protilehlých stran.

Jednorázové palety

Potřebujete palety jen na jeden přepravní cyklus? Pro tyto situace jsou vhodné jednorázové palety. Jelikož se jedná o jednorázové palety, je norma v tomto ohledu benevolentnější. Paleta může být vyrobena z řeziva II. jakosti a přířez může být zbarven.

CP palety

Pracujete v chemickém průmyslu a sháníte palety? V tom případě nemáte jinou možnost, než sáhnout po CP paletách, protože tento typ je určen přímo pro chemický průmysl. Na naší pile vyrábíme palety řady CP1 až CP9. Na základě Vašich požadavků je můžeme tepelně ošetřit na požadovanou odolnost vůči vlhkosti či ošetřit dle standardu IPPC, abyste je mohli vyvážet i mimo Evropskou unii.

Celoplošné palety

Sháníte vhodný druh palet na přepravu stavebních materiálů, jako jsou cihly, dlažby či střešní krytiny? Vhodným adeptem jsou USA palety, které mají místo špalků celé hranoly, které jsou vyfrézovány pro nabírání VZV ze všech stran. Tyto palety jsou sice konstrukčně velice jednoduché, ale přesto jsou velmi pevné s vysokou nosností.

USA palety

Sháníte vhodný druh palet na přepravu stavebních materiálů, jako jsou cihly, dlažby či střešní krytiny? Vhodným adeptem jsou USA palety, které mají místo špalků celé hranoly, které jsou vyfrézovány pro nabírání VZV ze všech stran. Tyto palety jsou sice konstrukčně velice jednoduché, ale přesto jsou velmi pevné s vysokou nosností.

Dřevěné obaly

Moderní výrobní prostory v kombinaci se špičkovými technologiemi jako kapovací pila, katr sušárna, pneumatická sponkovačka či páskovačka jsou dobrým předpokladem pro kvalitní dřevěné obaly. Všemi výše zmíněnými technologiemi disponuje náš výrobní prostor, proto dokáže vyrobit na základě Vašich požadavků obal, který si přejete.

Ideální bude, když budete mít výkresovou dokumentaci. Pokud ji nebudete mít, nic se neděje. Náš odborný personál Vám ji pomůže vytvořit.

Velmi dbáme na spokojenost zákazníků, proto námi vyráběné obaly prochází výstupní kontrolou, abychom mohli zaručit vysokou kvalitu.

 

Napište nám

Kontakt

Máte dotaz? Nebojte se na nás obrátit. Dotaz můžete poslat přímo kompetentní osobě nebo nám můžete dotaz poslat skrz formulář.

  • Vedoucí výroby
    • Josef Jarkovský ml.
    • +420 731 711 528
    • jarkovsky@jacer.cz

Vaše jméno (vyžadováno)

Váš e-mail (vyžadováno)

Předmět

Vaše zpráva

Souhlasím se zpracováním osobních údajů.

Sociální sítě

Nezapomeňte nás sledovat i na sociálních sítích, aby Vám nic neuniklo.

Adresa

náměstí Prokopa Velikého 466/12b
Předlice, 400 01 Ústí nad Labem

Kontakt

JACER - CZ, a.s.
IČ: 25410105
DIČ: CZ25410105

© Copyright 2017 jacer.cz

Při poskytování služeb nám pomáhají cookies. Používáním webu s tím vyjadřujete souhlas. Více informací

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.

Zavřít